Preses relīze

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aicina ikvienu interesentu uz semināru „Kā padarīt dabas aizsardzības plānu juridiski saistošu?”*. Seminārs notiks 2015. gada 9. decembrī.

Tā laikā plānots klātesošos iepazīstināt ar iespējām dabas aizsardzības plānus integrēt teritorijas plānošanas dokumentos. Tāpat paredzēts dalīties ar ietiekumiem, kā pilnveidot šo plānu saturu un izstrādes procedūras. Semināra otrajā daļā plānots izklāstīt aktuālo informāciju par dabas aizsardzības plānu izstrādes procesu 15 īpaši aizsargājamajām dabas teritorijām.

Dalībnieki varēs iesaistīties diskusijās un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par risinājumiem dabas aizsardzības plānošanas procesa pilnveidošanai.

Seminārs notiks Rīgā, Elizabetes ielā 21, viesnīcas „Monika Centrum Hotels” telpās. Pasākuma sākums plkst. 9:30.

Lūdzam pieteikt savu dalību seminārā līdz 2015. gada 4. decembrim, rakstot uz e-pastu signe.millere@daba.gov.lv vai pa tālruni 25625563.

Papildus informācija par izstrādes procesā esošiem dabas aizsardzības plāniem, kā arī informācija par projekta "Latvijas īpaši aizsargājamo dabas teritoriju integrācija teritorijas plānojumā" aktivitātēm lasāma šeit: http://integralplan.daba.gov.lv/.

Plašāka informācija:
Dabas aizsardzības pārvalde
projektu vadītāja
Signe Millere
Tel. + 371 25625563
E-pasts signe.millere@daba.gov.lv

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tel.+371 67026533
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

*Seminārs norisinās Norvēģijas finanšu instrumenta 2009. - 2014. gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta Nr. 4.3-24/NFI/INP-003 "Latvijas īpaši aizsargājamo dabas teritoriju integrācija teritorijas plānojumā" ietvaros.

Projekts tiek īstenots, izmantojot piešķīrumu no Norvēģijas finanšu instrumenta. Norvēģijas līdzfinansētās programmas mērķis ir stiprināt institucionālo un cilvēkresursu kapacitāti valsts, reģionālā un vietējā līmeņa iestādēs, kas atbildīgas par reģionālo attīstību, sadarbojoties un daloties pieredzē ar līdzīgām iestādēm Norvēģijā.

attēlsattēls