Drukāt
06.12.2019
VARAM organizē diskusiju par publiskās ārtelpas nākotnes prioritātēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā 6.decembrī notiek diskusija «Publiskā ārtelpa –no sapņa uz iespējamiem risinājumiem», kas paredzēta pašvaldību, plānošanas reģionu, valsts institūciju, augstskolu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai runātu par prioritātēm ilgtspējīgas publiskās ārtelpas plānošanā un veidošanā tuvākajos desmit gados.

Pasākumā dalībnieki apskatīs kaimiņvalstu pieredzi un labos piemērus mērķtiecīgai publiskās ārtelpas plānošanai pašvaldībās, kā arī piemērus ar kampaņām, kurā publiskās ārtelpas veidošanā tiek iesaistīta sabiedrība. Tāpat diskutēs par prioritātēm, sabiedrības iesaisti un turpmākajiem soļiem pašvaldību ieguldījumiem publiskajā ārtelpā – gan pilsētvidē, gan lauku telpā, t.sk. reģionālās politikas ieguldījumu kontekstā.

Diskusijas rezultāti tiks izmantoti tālākā darbā pie reģionālās politikas ieguldījumu virzieniem, plānojot iespēju pašvaldībām saņemt atbalstu publiskās ārtelpas attīstībai ESIF 2020.-2027. gada periodā.

Pasākumu atklās Ilze Oša, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos.

Diskusijas programma pieejama pielikumā

Vairāk informācijas, sazinoties ar Margaritu Vološinu margarita.volosina@varam.gov.lv 66016712

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tālr. 67026533, 20200305
e-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 17.02.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/