Drukāt
17.09.2019
Ministrs Pūce trešdien tiksies ar Kārsavas iedzīvotājiem

Trešdien, 18.septembrī, plkst.16:00 Kārsavas kultūras namā norisināsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP!) tikšanās ar iedzīvotājiem, lai diskutētu par administratīvi teritoriālo reformu.

Ministrs informēs klātesošos par pašvaldību reformas mērķiem un sabiedrības ieguvumiem no tās, bet diskusijas daļā iedzīvotāji varēs uzdot ministram sev interesējošus jautājumus gan par pieejamajiem pakalpojumiem, gan arī par teritorijas attīstības perspektīvām.

Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadus plānots apvienot ar Ludzas novadu, veidojot apvienoto Ludzas novadu. Platības ziņā jaunveidojamais novads būtu 12. lielākais valstī, bet ar 23 tūkstošiem iedzīvotāju – 10. mazākais Latvijā.

Ministra tikšanos ar iedzīvotājiem būs iespējams vērot tiešraidē sociālo tīklu vietnē Facebook VARAMLatvija un Latvijas Avīze profilos, kā arī pēc tam būs pieejams video ieraksts VARAM mājaslapā. Mājaslapā ir atrodami arī video ieraksti un apskati no iepriekšējām diskusijām Apē, Jaunpilī un Neretā.

Tikšanās par administratīvi teritoriālo reformu ar iedzīvotājiem ilgs līdz pat nākamā gada maijam, par kuru norisi aicinām sekot līdzi informācijai ministrijas mājaslapas sadaļā “Administratīvi teritoriālā reforma”. Iedzīvotājiem ir iespēja uzdot savus jautājumus arī Reformas zvanu centrā pa tālruni 68 806 999 vai jautājumus iesūtīt elektroniski uz e-pastu reforma@varam.gov.lv.

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tālr. 67026533
e-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 03.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/