Drukāt
17.07.2019
Pašvaldību reformas apspriešana šonedēļ notiks Talsos, Ogrē, Aizkrauklē, Dobelē un Tukumā
Rīgā, 2019. gada 17.jūlijā – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) turpina pašvaldību reformas sabiedriskās apspriešanas ietvaros iesāktās oficiālās konsultācijas ar pašvaldību deputātiem un šonedēļ darba vizītēs dosies uz pieciem administratīvajiem centriem – Talsiem, Ogri, Aizkraukli, Dobeli un Tukumu.

17.jūlijā plkst.10:00 Talsu novada pašvaldības ēkā ministrs tiksies ar Dundagas, Mērsraga, Rojas un Talsu novada deputātiem. Savukārt 18.jūlijā plkst. 10:00 konsultācijas norisināsies Ogres novada domes ēkā ar Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes, Ogres novada deputāti un plkst. 15:00 Aizkraukles pilsētas kultūras namā ar Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novada deputātiem.

Lai pārrunātu ministrijas piedāvāto reformas modeli, konsultācijas 19.jūlijā plkst. 10:00 norisināsies Dobelē, vienkopus tiekoties ar Auces, Dobeles, Tērvetes novada deputātiem un plkst. 15:00 reformu ar Engures, Jaunpils, Kandavas un Tukuma novada deputātiem apspriedīs Tukuma novada domē.

Līdz šim reforma ir apspriesta jau ar 55 pašvaldībām. Produktīvās diskusijās uzklausīti deputātu viedokļi un priekšlikumi. Ministrija aicina visas pašvaldības konkrētus priekšlikumus iesūtīt arī uz e-pastu: reforma@varam.gov.lv. Pēc konsultācijām ar visu novadu vietvarām priekšlikumi tiks apkopoti, izvērtēti un izstrādāts konceptuālais ziņojums.

Intensīvas konsultācijas ar novadu deputātiem norisināsies līdz šī gada 2.augustam. Par jaunākajām aktualitātēm aicinām sekot līdzi VARAM mājaslapā, sadaļā administratīvi teritoriālā reforma.

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026533, e-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 13.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/