Drukāt
02.07.2019
Rojā atklāta vasaras koncertzāle

Ieguldījumi veikti specifiskā atbalsta mērķa nr.5.5.1. “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus" (SAM5 5.5.1.) otrās atlases kārtas ietvaros, ko koordinējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, piesaistot arī Rojas novada pašvaldības līdzfinansējumu.


29.jūnijā Rojā tika atklāta viena no lielākajām brīvdabas estrādēm Kurzemē. Tā ir celta kā atklāta tipa ēka ar jumtu un sienām, līdz ar to neatkarīgi no laika apstākļiem ir iespējams nodrošināt augstu pasākumu kvalitāti. Vasaras koncertzāles ietilpība ir līdz 1000 sēdvietām un 1000 stāvvietām, ir nodrošināta vides pieejamība dažādām sabiedrības grupām. 

5.5.1.SAM ietvaros šogad paredzēts izbūvēt arī Ventiņu –lībiešu gājēju un velosipēdistu celiņu un gājēju tiltu pāri Irbes upei Ventspils novadā, veikt jumta seguma atjaunošanu Šlokenbekas muižā  Engures novadā, Carnikavas novadā izbūvēt gājēju tiltiņu pāri Vecgaujai. Turpinās arī citi 5.5.1.SAM ietvaros plānotie darbi: dabas parka ”Bernāti”, Jūrkalnes dabas un atpūtas parka un parka pie Kr.Valdemāra dibinātās jūrskolas Engurē labiekārtošana, “Madam Hoijeres viesnīcas” restaurācija un Svētās Trīsvienības katedrāles atjaunošana Liepājas pilsētā, pretplūdu promenādes izveide Pāvilostā,  dabas koncertzāles pilnveidošana Jūrkalnē, kā arī Dundagas pils atjaunošana un Ķemeru ūdens torņa restaurācija.Papildu informācija:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tālr. 67026533, e-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 07.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/