Drukāt
12.03.2019
Līdz 29. martam norisinās LIFE programmas projektu ideju aprakstu iesniegšana

LIFE Atbalsta vienība aicina līdz šī gada 29.martam sagatavot un iesniegt potenciālo LIFE projektu ideju aprakstus par projektiem vides un klimata jomās.

Projektu ideju aprakstu iesniedzēji aptuveni 2 nedēļu laikā pēc iesniegšanas termiņa beigām saņems idejas izvērtējumu un ieteikumus no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un LIFE Atbalsta vienības ekspertiem.

Projektu ideju aprakstus iesniedz, aizpildot iepriekš sagatavotu veidlapu, kas pieejama ŠEIT.

Šādu projektu ideju aprakstu iesniegšana nav obligāta, taču ļoti ieteicama, lai laicīgi sagatavotos projekta pieteikuma rakstīšanai un novērstu tipiskākās kļūdas un ideju konkurenci Latvijas projektu starpā.

Par programmu LIFE

LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. LIFE programmas kopējais budžets laika posmam no 2018.–2020. gadam ir EUR 1657 miljoni. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti 48 projekti.Informāciju sagatavoja:

Madara Eihe, Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas
LIFE Atbalsta vienības  sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.: +371 26555261
madara.eihe@lvafa.gov.lv

 

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 20.05.2019
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/