Drukāt
12.03.2019
VARAM valsts sekretārs Parīzē diskutēs par digitalizācijas ietekmi vispārējās labklājības veicināšanai

2019.gada 11.-12.martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš Parīzē piedalīsies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) augstākā līmeņa sanāksmē, digitālajā asamblejā.

VARAM valsts sekretārs piedalīsies paneļdiskusijas sesijā “Labklājība un digitālā transformācija” (Wellbeing and the Digital Transformation), kurā diskutēs par digitalizācijas ietekmi uz vispārējās labklājības veicināšanu un digitālo risinājumu ieviešanu valsts pārvaldē.

Asambleja šogad veltīta divu gadu ilgā OECD digitalizācijas projekta “Going Digital” noslēgumam. Tajā tiks prezentēti projekta secinājumi un politiskie vēstījumi, tostarp gala sintēzes ziņojums: “Digitālās pārveides izvērtējums” (Measuring Digital Transformation), kā arī iegūto datu apkopojums: “Going Digital Toolkit”.

Digitālajā asamblejā piedalīsies augsta līmeņa politikas veidotāji, kuri ir atbildīgi par politiku, kas saistīta ar digitālo ekonomiku, kā arī galvenās ieinteresētās personas, lai apmainītos viedokļiem un pieredzi galvenajās politikas jomās, diskutētu par nākotni un sniegtu idejas turpmākajam OECD darbam.

Papildu informācija:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tālr. 67026533, e-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 20.05.2019
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/