Drukāt
12.11.2018
Rīgā, Esplanādē ikviens aicināts piedalīties svecīšu sienas izveidē par godu Latvijas simtgadei
13. novembrī plkst. 16:30 -18:00 pie Raiņa pieminekļa VAS “Elektroniskie sakari” īstenotās akcijas “Apsveikums Latvijai” ietvaros iedegs svecītes ar īpašiem vēstījumiem.

VAS „Elektronisko sakari” patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros aicina apsveikt skolēnus un Latvijas iedzīvotājus rakstīt novēlējumus Latvijai interneta vietnē http://www.apsveikumslatvijai.lv Ierakstītais apsveikuma teksts Latvijai dzimšanas dienā automātiski tiek pārveidots Morzes kodā.


Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti un skolēnu interesi par inženierzinātnēm. Noslēdzot projektu katrs vēstījums pārtop īstā svecītē.  Svecītes tiks izvietotas uz zemes kā Latvijas karte un dažādi simboli. Svecītes tiks nodrošinātas no pasākuma organizatoru puses.

Par VAS Elektroniskie sakari
VAS “Elektroniskie sakari” Latvijā nodrošina ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas - drošu un kvalitatīvu pārvaldību, atbilstoši valsts interesēm un elektronisko sakaru tirgus attīstības dinamikai, kā arī sniedz augstas pievienotās vērtības komercpakalpojumus: radioiekārtu identificēšanu, radiosignāla elektromagnētiskā lauka intensitātes mērījumus, radioamatieru seminārus u.c. Plašāka informācija tīmekļa vietnē http://www.vases.lv/lv https://www.facebook.com/elektroniskiesakari https://twitter.com/vasesinfo

Papildu informācijai:
Inese Ozoliņa
mob. 26174731
inese.ozolina@theproof.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 06.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/