Drukāt
08.11.2018
VARAM: ministrs Kaspars Gerhards piedalīsies Latgales plānošanas reģiona pašvaldību priekšsēdētāju kopsapulcē
Rīga, 2018. gada 8.oktobris. – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards šī gada 9.oktobrī dosies reģionālā vizītē uz Daugavpils pašvaldību, kuras ietvaros apmeklēs Latgales plānošanas reģiona pašvaldību priekšsēdētāju kopsapulci.

Kopsapulcē ministrs Kaspars Gerhards sniegs informāciju par Rīcības plāna Latgales reģiona izaugsmei 2018.-2020.gadam izstrādes gaitu, kā arī atbildīgie Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) speciālisti sniegs plašāku un detalizētāku ieskatu VARAM pārraudzībā esošo Eiropas Savienības fondu aktivitāšu ieviešanas aktualitātēm un specifiskā atbalsta mērķa Nr. 5.6.2 projektu ieviešanas progresu Latgales programmas ietvaros.

Kopsapulcē tiks diskutēts par vairākiem Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām aktuāliem jautājumiem, tai skaitā par Latgales programmas 2010.-2019. gadam 8.pielikuma "Projekti Latgalē un Alūksnes novadā" apstiprināšanu, par Latvijas simtgades aktivitāti “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt” Latgales reģionā, par grozījumiem Latgales plānošanas reģiona 2018.gada budžetā, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem.

Plānots, ka kopsapulcē piedalīsies 23 pašvaldību vadītāji vai vadītāju pārstāvji.

Papildu informācijai:
Santa Vaļuma
Ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026463, e-pasts: santa.valuma@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 19.05.2019
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/