Drukāt
06.03.2018
Noslēgusies fotogrāfiju un stāstu iesūtīšana elektroniskajai ainavu dārgumu krātuvei “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”

2018. gada 15. februārī noslēdzās fotogrāfiju un stāstu iesūtīšana elektroniskās ainavu dārgumu krātuves un izstādes viedošanai Latvijas simtgades pasākuma “Reģionu dienas”  ietvaros.  Trīs mēnešu laikā par 50 Latvijas nozīmīgākajām ainavām ir saņemtas 918 fotogrāfijas un 72 stāsti. Sirsnīgs paldies ikvienam, kas dalījās ar savām fotogrāfijām un atmiņām!

Nākamajos mēnešos ar iesniegtajiem materiāliem strādās izstādes un elektroniskās krātuves veidotāji. Izstāde un ektroniskā krātuve būs gatava šī gada septembrī. Vispirms katrā plānošanas reģionā tiks izstādīti stendi par konkrētā reģiona ainavu dārgumiem, bet no 26.oktobra Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās notiks kopīga izstāde “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”. Savukārt 2019.gadā izstādi būs iespējams eksponēt arī citviet Latvijā. 

Aicinām arī turpmāk sekot Ainavu dārgumu krātuves tapšanai, apmeklējot tīmekļa vietnes  www.ainavudargumi.lv sadaļu Aktualitātes!

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv


Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 15.12.2018
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/