Drukāt
14.12.2017
VARAM aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties dalībai Vides konsultatīvajā padomē

Lai turpinātu sabiedrības iesaistīšanos vides aizsardzības politikas izstrādes un īstenošanas procesā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina biedrības un nodibinājumus arī nākamajā gadā piedalīties Vides konsultatīvās padomes (turpmāk – padome) darbā un līdz 2018.gada 10.janvārim ieskaitot (pasta zīmogs) deleģēt savus pārstāvjus dalībai padomē.

Izvirzot pārstāvi dalībai padomes darbā, aicinām iesniegt iesniegumu par pārstāvja deleģēšanu padomē, kā arī biedrības vai nodibinājuma valdes lēmumu par pārstāvja deleģēšanu padomē, norādot kontaktinformāciju.

Ja biedrība vai nodibinājums piesakās dalībai padomē pirmo reizi, vai ja ir notikušas izmaiņas iepriekš iesniegtajos dokumentos, tām jāiesniedz savas organizācijas reģistrācijas apliecība un statūtu kopija.

Ikgadējās padomes vēlēšanas notiks saskaņā ar Ministru kabineta noteikumos Nr.209.„Vides konsultatīvās padomes nolikums” minēto - 15 darba dienu laikā pēc iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar padomes koordinatori Ilzi Trušinsku pa tālruni: 67026447 vai e-pastu: ilze.trusinska@varam.gov.lv.

Ar Vides konsultatīvās padomes darbību variet iepazīties VARAM mājas lapā sadaļā  /lat/lidzd/pad/vkp/?doc=2939.

Iesnieguma paraugs

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv  

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 24.10.2018
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/