Drukāt
25.05.2017
VARAM akcijas “Strādā jebkur!” laikā ikvienu aicina ikdienā izmantot valsts e-pakalpojumus

2017. gada 26. maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Edmunds Beļskis, atklājot “Strādā jebkur!” dienu, ikvienu interesentu savā ikdienā aicina izmantot valsts e-pakalpojumus.  

Lai iedzīvotāju, uzņēmēju, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvju vidū popularizētu elastīgu darba stilu, VARAM jau trešo gadu pievienojas Microsoft iniciatīvai un interesentiem skaidro par tā priekšrocībām un darba organizēšanas principiem.

“Strādā jebkur!” dienas atklāšana notiks pop-up pilsētā “Sporta 2”, Sporta ielā 2, pagalmā pie Laikmetīgās mākslas centra kim?. Visa pasākuma norises laikā VARAM informatīvajā teltī būs iespēja uzzināt par pieejamajiem valsts e-pakalpojumiem un saņemt praktisku palīdzību to lietošanā. 

Mūsu ikdienā arvien vairāk pieaug digitālo tehnoloģiju nozīme. Tāpēc, lai pilnvērtīgi izmantotu iespēju strādāt attālināti un ar valsts un pašvaldību iestādēm sazinātos neklātienē, aicinu izmantot e-pakalpojumus. Tas ir ātri, ērti un lēti! Tajā pašā laikā vēlos atgādināt, ka digitālajā laikmetā nevar aizmirst par informācijas tehnoloģiju drošību. Esiet modri un zinoši, izmantojot mūsdienu digitālās iespējas!” norāda Edmunds Beļskis.

Šobrīd portālā Latvija.lv ir pieejami 400 e-pakalpojumi. To popularitātes un ērtās izmantošanas dēļ e-pakalpojumu skaits turpina pieaugt.

“Strādā jebkur!” dienas partneri: Microsoft Latvia, VARAM, Lattelecom, Squalio, Draugiem Grupa, kim? un NP Properties.

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 02.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/