Drukāt
19.05.2017
Ministrs K. Gerhards reģionālās darba vizītes laikā apmeklē Ogri

Ceturtdien, 2017. gada 18. maijā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards reģionālās darba vizītes laikā apmeklēja Ogri.

Vizītes laikā ministrs tikās ar Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egilu Helmani un pārrunāja pilsētas labiekārtošanas darbus – pašreiz notiek vērienīgi ielu remonta darbi, ieskaitot pazemes komunikāciju izbūvēšanu un ceļu seguma izveidošanu, Ogres 1. vidusskolas stadiona izbūve un Ogres 1. vidusskolas siltināšana. Darba vizītes laikā ministrs apmeklēja arī nesen rekonstruēto Ogres upes aizsargdambi, kas samazinās augstu plūdu un krasta erozijas risku apdraudējumu pilsētas teritorijā. Objekts būvēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. Turklāt šis ir arī pirmais Centrālās finanšu un līgumu aģentūras elektroniski noslēgtais līgums par Eiropas Savienības fondu projekta īstenošanu jaunajā 2014.-2020.gada plānošanas periodā.

„Ogres pilsēta ir lielisks piemērs tam kā attīstās Latvijas novadi un, vērojot vērienīgos pilsētas labiekārtošanas darbus, domāju, ka nevienam pilsētas iedzīvotājam neradīsies jautājumi, kur paliek viņu nomaksātie nodokļi,” sacīja ministrs Gerhards.

Oskars Vizbulis
Ministra padomnieks
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel. 67026463
E-pasts: Oskars.Vizbulis@varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 18.06.2018
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/