Drukāt
16.05.2017
Aizkrauklē, Gulbenē un Valkā šogad izveidos valsts un pašvaldību vienotos klientu apkalpošanas centrus

2017. gadā plānots izveidot 3 jaunus valsts un pašvaldību vienotos klientu apkalpošanas centrus (VPVKAC) reģionālās nozīmes attīstības centros  – Aizkraukles, Gulbenes un Valkas novada pašvaldībās. Par finansējuma piešķiršanu no valsts budžeta līdzekļiem to izveidei un uzturēšanai valdība vienojās 2017. gada 16.maijā.


Šim mērķim 2017. gadā katrai pašvaldībai plānots novirzīt 50 000 eiro.

Lai nodrošinātu augstu VPVKAC klientu apkalpošanas kvalitāti, VPVKAC personālam tiks organizētas mācības par centros sniegtajiem pakalpojumiem, t.sk. kā profesionāli palīdzēt klientiem izmantot e-pakalpojumus, valsts pārvaldes pakalpojumu  portālu www.latvija.lv un eID sniegtās iespējas.

Detalizēti informācija pieejama šeit: http://ieej.lv/oWTFK.

VPVKAC izveide ir mērķtiecīgs VARAM virzītās politikas rezultāts, lai iedzīvotājiem nodrošinātu pakalpojumu pieejamību atbilstoši vienas pieturas aģentūras principam. Turpmāk iedzīvotāji un uzņēmēji arī Aizkraukles, Gulbenes un Valkas novada pašvaldībās publiskos pakalpojumus varēs saņemt ĀTRĀK, ĒRTĀK un IZDEVĪGĀK!

Plašāka informācija par VPVKAC, to darba laiku un sniegtajiem pakalpojumiem ir pieejama savā pašvaldībā vai valsts un pašvaldību pakalpojumu vienotajā portālā www.latvija.lv/pakalpojumucentri.

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 18.06.2018
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/