Drukāt
17.03.2016
Iznācis Latvija.lv e-ziņu otrais numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla Latvija.lv e-ziņu 2. numurs. E-ziņas tiek veidotas, lai veicinātu sabiedrības interesi e-pakalpojumu lietošanā un iepazīstinātu ar Latvija.lv jaunumiem.

Latvija.lv e-ziņu 2. numurā ir publicēta 2016. gada februāra statistika: populārākie e-pakalpojumi, maksājumu skaits un summa, iepazīstināts ar jaunākajiem e-pakalpojumiem un izmaiņām atsevišķu e-pakalpojumu lietojamībā. E-ziņās iekļauta arī informācija par platjoslas interneta pieslēgumu Latvijas mājsaimniecībās, sniegtas atbildes uz portāla Latvija.lv lietotāju jautājumiem un publicēta infografika par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu tiešsaistē.

Latvija.lv e-ziņas VRAA izdod reizi mēnesī. Pirmais e-ziņu numurs iznāca 2016. gada februārī un ir pieejams VRAA mājas lapā.

Saite uz Latvija.lv e-ziņām: http://www.vraa.gov.lv/lv/latvijalv/e-zinas/

Informācijai:

Portāls Latvija.lv savu darbību sāka 2006.gada 3.augustā kā Latvijas valsti reprezentējoša vietne, kurā bija pieejama informācija par valsts iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem un saites uz valsts iestāžu mājas lapām. Desmit gados portāls kļuvis par nozīmīgu valsts un pašvaldību pakalpojumu, t.sk. e-pakalpojumu, sniegšanas platformu. Šobrīd portālā Latvija.lv pieejami 467 e-pakalpojumi un 2269 publisko pakalpojumu apraksti.

Informāciju sagatavoja:
VRAA Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67079041
E-pasts: prese@vraa.gv.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 02.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/