Drukāt
17.03.2016
VARAM organizē reģionālos seminārus par E-iespējām pašvaldībās

2016. gada martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru, Ekonomikas ministriju un Valsts reģionālās attīstības aģentūru reģionos organizē seminārus par E-iespējām pašvaldībās.

2016. gada 18. martā pasākums plānots Liepājas pilsētas domē un 23. martā – Daugavpils domē, savukārt 16. martā tas jau notika Ādažu novada domē.

Pēc sabiedriskās domas aptauju rezultātiem, ko VARAM veic divas reizes gadā, ir vērojams, ka liela daļa iedzīvotāju ar iestādēm vēlas sazināties elektroniski. Šī semināra mērķis ir sekmēt saziņas iespējas - ar iedzīvotājiem, valsti un pašvaldību e-vidē, kā arī kopumā veicināt digitālās ekonomikas attīstību.

Semināra laikā pašvaldību darbiniekiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, namīpašumu apsaimniekotājiem, pašvaldību iestāžu darbiniekiem un būvvalžu pārstāvjiem tiek sniegta iespēja izprast elektronisko pakalpojumu pieejamību, droša elektroniskā paraksta lietošanu un datorlietošanas drošību.

Pasākumā plānots demonstrēt droša elektroniskā paraksta lietošanu, skaidrot juridiskos aspektus un informēt par iespējām, kā komunicēt ar iedzīvotājiem un sadarbības partneriem, izmantojot minēto informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (turpmāk – IKT) rīku. Tiks skaidrota arī būvniecības informācijas sistēmas BIS lietošana.

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Santu Sīpolu, rakstot e-pastu: santa.sipola@varam.gov.lv vai zvanot par tālruni: 67026932.

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv


Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 14.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/