Drukāt
15.02.2016
Iznācis portāla Latvija.lv pirmais e-ziņu numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis pirmais portāla Latvija.lv e-ziņu numurs. Jaunais elektroniskais izdevums informēs sabiedrību par jaunākajiem e-pakalpojumiem un to uzlabojumiem, izmaiņām portāla funkcionalitātē, sniegs atbildes uz lietotāju jautājumiem un ar infografiku starpniecību skaidros Latvija.lv iespējas.

Pirmo Latvija.lv e-ziņu numurs var aplūkot šeit

Latvija.lv e-ziņas iznāk reizi mēnesī un tiek izplatītas elektroniski.

Latvija.lv darbojas jau 10 gadus. Atzīmējot portāla darbības laiku, ir izveidots portāla jubilejas publicitātes logo, ko VRAA sociālajos tīklos, publikācijās un portāla publiskajos pasākumos izmantos šajā - 2016. gadā, kas ir Latvija.lv jubilejas gads.

 Ideja par speciālu portāla Latvija.lv publicitātes logo radās, lai akcentētu Latvija.lv jubileju, portāla attīstību un pievērstu sabiedrības uzmanību e-pakalpojumu lietošanai. Šis logo tiks izmantots jubilejas gadā portāla popularizēšanas nolūkos.

Oficiālais Latvija.lv logo, kādu to visu laiku redzam portālā, paliek nemainīgs.

Portāls Latvija.lv savu darbību sāka 2006.gada 3.augustā kā Latvijas valsti reprezentējoša vietne, kurā bija pieejama informācija gan par valsts iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem, gan saites uz valsts iestāžu mājas lapām. Desmit gados portāls kļuvis par nozīmīgu valsts un pašvaldību pakalpojumu t.sk. e-pakalpojumu sniegšanas platformu. Portāla Latvija.lv pieejami 450 e-pakalpojumi, kā arī 2247 pakalpojumu apraksti, kas sadalīti 188 iespējamos dzīves notikumos.

 

Informāciju sagatavoja:
VRAA Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67079041
E-pasts: prese@vraa.gv.lv
Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 02.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/