Par ministriju
Kontakti
  Ministrijas vadība
  Ministra birojs
  Departamenti
  Apmeklētāju pieņemšana
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
KontaktiDepartamentiNodrošinājuma un kontroles departaments
 
 
 
Nodrošinājuma departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Jānis Vītols

Departamenta direktors

67026444
janis.vitols@varam.gov.lv

Inga Ošiņa

Departamenta direktora vietniece

67026465
inga.osina@varam.gov.lv

Solvita Studāne

Projektu vadītājs

67026407
solvita.studane@varam.gov.lv

Lietvedības nodaļa

Indra Gulbe

Nodaļas vadītājs

67026448
indra.gulbe@varam.gov.lv

Larisa Titkoviča

Vecākais lietvedis

67026449
larisa.titkovica@varam.gov.lv

Alda Šulca

Vecākais lietvedis

67026451
alda.sulca@varam.gov.lv

Dace Svarēna

Vecākais lietvedis

67026562
dace.svarena@varam.gov.lv

Silvija Zeimula

Lietvedis - arhivārs

67026566

silvija.zeimula@varam.gov.lv

Nodrošinājuma nodaļa

Aigars Brivna

Nodaļas vadītājs

67026441
aigars.brivna@varam.gov.lv

Mārīte Priede

Vecākais eksperts

67026915
marite.priede@varam.gov.lv

Anda Lasmane

Vecākais referents

67026577

anda.lasmane@varam.gov.lv

Sanita Melnupe

Vecākais eksperts

67026505
sanita.melnupe@varam.gov.lv

Agate Vucina

Vecākais referents

67026593
agate.vucina@varam.gov.lv

Liene Voroncova

Vecākais referents

67026541
liene.voroncova@varam.gov.lv

Līga Brutāne

Lietvedis - sagādnieks

67026456

liga.brutane@varam.gov.lv

Ivars Dižpēteris

Datorsistēmu administrators

66016760

ivars.dizpeteris@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
03.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta