Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasE-pārvaldeE-prasmes
 
 
 
Valsts vienotā komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!”

 

Valsts vienotā komunikācijas un mācību aktivitāšu programma apvieno lielāko daļu IKT projektos radīto e-risinājumu komunikāciju un mācības, lai iedzīvotājiem caur dzīves situācijām radītu vienotu izpratni un spēju atrisināt konkrētu dzīves situāciju. Dzīves situācijas ir saistītu valsts pakalpojumu kopums, ko privātpersona vai uzņēmējs var saņemt klātienē iestādē vai lielu daļu elektroniski - vienuviet portālā Latvija.lv.  Portāls Latvija.lv ir vietne, kas nodrošina ērtu piekļuvi informācijai par valsts un pašvaldības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem. Portāla Latvija.lv atbalsta vietnē mana.latvija.lv ir pieejami dzīves situāciju apraksti un video pamācības, lai palīdzētu orientēties plašajā e-risinājumu piedāvājumā.

Valsts vienotā komunikācija balstīta uz praktiskām dzīves situācijām, tādējādi ļaujot katram iedzīvotājam identificēt sev aktuālo dzīves situāciju un nepieciešamību izmantot konkrētus e-risinājumus (e-pakalpojumi, e-rīki, platformas), kas katrā situācijā var būt vairāki. Tāpat tiks realizētas trīs integrētās komunikācijas kampaņas (piemēram, kampaņa par portālu latvija.lv, e-adresi), vismaz trīs valsts nozīmes pasākumi, 15 reģionālie pasākumi un nodrošināta dalība 20 partneru pasākumos.

Nozīmīga programmas sastāvdaļa ir vismaz 6000 skolotāju, bibliotekāru, žurnālistu, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku, mācības, lai viņi būtu zinoši gan par izstrādātajiem e-pārvaldes risinājumiem, gan drošības jautājumiem tādā līmenī, kas pēc tam kļūs par “digitālajiem aģentiem”. Digitālie aģenti ir speciāli sagatavoti cilvēki, kuri var konsultēt sabiedrību par e-pakalpojumu izmantošanu dažādās dzīves situācijās un drošu darbošanos internetā. Mācību laikā digitālie aģenti saņems informāciju gan par ieguvumiem, kas saistīti ar e-risinājumu lietošanu, kā arī apgūs to praktisku izmantošanu.

Vairāk informācija programmas tīmekļa atbalsta vietnē mana.latvija.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
04.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta