Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Administratīvi teritoriālā reforma
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Noslēdz līgumu par notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūvi un kanalizācijas sūkņu staciju rekonstrukciju Olainē
06.11.2006 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Š.g. 6. novembrī Rīgā, Vides ministrijā, Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olainē un Jaunolainē” ietvaros starp A/S „Olaines ūdens un siltums” (kas vienlaikus ir arī šī projekta Atbalsta saņēmējs) un Konsorciju A/S „WTE Denmark” un A/S „K&H” tiks parakstīts būvdarbu līgums „Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve un kanalizācijas sūkņu staciju rekonstrukcija Olainē”.

Līguma kopējās izmaksas ar PVN ir 6 056 643,55 EUR, savukārt ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums projektam „Ūdenssaimniecības attīstība Olainē un Jaunolainē” ir 85% no attiecināmajām izmaksām. Īstenojot projektu, notiks pilnīga notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve – noslēgtā līguma ietvaros tiks izbūvētas jaunas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un rekonstruētas 3 kanalizācijas sūkņu stacijas, savukārt būvdarbu ietvaros tiks projektētas un rekonstruētas kanalizācijas sūkņu stacijas, kā arī projektētas un daļēji izbūvētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.

Projektu “Ūdenssaimniecības attīstība Olaines pilsētā” un “Ūdenssaimniecības attīstība Olaines pagasta Jaunolaines lielciemā” ietvaros ir paredzēts sasniegt ūdens pakalpojumu kvalitāti abās pašvaldībās atbilstoši ES direktīvu prasībām attiecībā uz dzeramo ūdeni, pilsētas notekūdeņu un pazemes ūdeņu aizsardzību. Kopumā projektu ir plānots pabeigt līdz 2008.gadam.

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olainē un Jaunolainē” ietvaros ir jau noslēgti divi līgumi. Lai nodrošinātu šī projekta pareizu tehnisko un administratīvo īstenošanu, š.g. 14.jūnijā starp Vides ministriju un SIA „Firma L4” tika noslēgts pakalpojumu līgums par kopējo summu 657 614,00 EUR. Līguma pasūtītājs ir Vides ministrija, bet Atbalsta saņēmēji ir Olaines pilsētas pašvaldības A/S „Olaines ūdens un siltums”, Jaunolainē - Olaines pagasta pašvaldības uzņēmums SIA „Zeiferti”.

Savukārt š.g.13.oktobrī starp SIA „Zeiferti” un Energobūvmontāžas SIA „REMUS” tika noslēgts būvdarbu līgums „Jaunolaines lielciema ūdensapgādes un notekūdeņu tīklu rekonstrukcija” par kopējo summu 2 268 061,26 EUR.

Līguma ietvaros tiks rekonstruētas un izbūvētas Jaunolaines lielciema ūdensapgādes un kanalizācijas trases, kā arī izbūvētas trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas. Līguma darbu ietvaros paredzēts rekonstruēt un izbūvēt daļu no kopējā ūdensapgādes un kanalizācijas trašu apjoma, demontēt esošo ūdenstorni, tamponēt 4 esošās artēziskās akas, kā arī izbūvēt divas kanalizācijas sūkņu stacijas. Projekta otrās kārtas ietvaros tiks rekonstruētas un izbūves pārējās ūdensapgādes un kanalizācijas trases, kā arī izbūvēta viena kanalizācijas sūkņu stacija.

 

Papildus informācija:
Dana Grīntāle
Vides ministrijas Projektu ieviešanas departaments
tālr.: 7026475
e-pasts: dana.grintale@vidm.gov.lv

Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 7026582
E-pasts: prese@vidm.gov.lv

          

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
18.06.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta