Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
29. maijā notiks ozona slānim draudzīgo vairāk nekā 150 Latvijas skolu, kā arī 4 konkursu „3 mm ozona” uzvarētāju sveikšana!
26.05.2006 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Š.g. 29. maijā hallē „ARENA Riga” (Skanstes ielā 21) plkst. 10:00 – 17:00 notiks pagājušā gada nogalē uzsāktās kampaņas „Ozona slānim draudzīga skola” noslēgums. Kampaņā piedalījušās vairāk kā 200 Latvijas skolas, apmācīti ~ 400 skolotāju, iesaistījušies vairāki desmiti tūkstoši skolēnu, t.sk., konkursos (zīmējumu, karikatūru, projektu darbu un cepuru) piedalījušies ~ 4000 jaunieši (1. – 12. klase).

Kampaņas noslēguma pasākuma dalībniekus sveiks Vides ministrs Raimonds Vējonis un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas direktors Andris Leitass, kā arī žūrijas komisiju priekšsēdētāji – Rīgas Dabaszinību skolas direktors Dr. Chem. Jāzeps Logins, „Vides Fakti” vadītājs Māris Olte, modes eksperte Šeila, Latvijas ozona slāņa aizsardzības vienības vadītājs Armands Plāte u.c. Dalībniekiem būs iespēja noskatīties cepuru konkursa „3 mm ozona” superfinālistu modes skati, iepazīties ar ozona slāņa noārdīšanās un aizsardzības praktiskajiem aspektiem, kā arī apmeklēt karikatūru un zīmējumu konkursu „3 mm ozona” labāko darbu izstādes. Sīkāka informācija par pasākuma dienaskārtību atrodama http://www.meteo.lv/public/28168.html.

Konkursu uzvarētāji saņems diplomus un īpašas balvas, kā arī specbalvas no kampaņas atbalstītājiem, t.sk., Gaujas Nacionālā parka, žurnāla „Vides Vēstis”, žurnāla „Dadzis”, A/S „Dzintars”, A/S „Grindeks”, SIA „Kvadro”, A/S „Pasaules Optika”.

Kampaņas moto vēsta: „3 mm ozona – saudzē un esi pasargāts!”, jo, lai gan ozona slāņa normālais biezums ir tikai 3 mm, tas ir pietiekami stiprs, lai Zemi aizsargātu no pārāk intensīvā saules ultravioletā starojuma. Kampaņu organizē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras īstenotais UNEP/GEF projekts „Institucionālā stiprināšana Monreālas protokola īstenošanai Latvijā”. Sīkāka informācija par kampaņu atrodama http://www.meteo.lv/public/28112.html.

Papildu informācija: Ilze Prūse, tālrunis 7032029.

Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 7026418
E-pasts: prese@vidm.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
20.08.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta