Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VAS "Elektroniskie sakari” gaida žūrijas vērtējumu par programmatūru SKUDRA, konkursa "Inovāciju kvalitātes balva 2019" ietvaros
04.02.2020
Pagājušā gada 19. decembrī, Valsts akciju sabiedrība “Elektroniskie sakari” ar pašu izstrādāto programmatūru SKUDRA tika nominēta iegūt vienu no prestižākajām balvām starptautiskā konkursā "Inovāciju kvalitātes balva 2019". Eksperti no 15 valstīm atzina, ka VAS “Elektroniskie sakari” izstrādātajai programmatūrai SKUDRA ir jākļūst par vienu no laureātiem starp Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstu iesniegtajām inovācijām.

Radiomonitoringa programmatūru SKUDRA ir radījuši VAS “Elektroniskie sakari” inženieri, kuru ikdienas darbs ir radiofrekvenču monitoringa nodrošināšana. “Skudra” ļauj veikt vienlaicīgu monitoringu vairākos frekvenču diapazonos, nodrošina mērījumu rezultātu uzkrāšanu, apstrādi, saglabāšanu un vizualizāciju, palīdz identificēt signāla avotu, lietotāju un atrašanās vietu.

“Vēlos paust gandarījumu par to, ka mūsu inženieru izstrādātais produkts tika nominēts šai balvai. Tas, ka esam nominēti šai prestižajai balvai, vairo pārliecību par to, ka šī programmatūra ir patiesi kvalitatīva. SKUDRA ir lielisks rīks automatizētam frekvenču spektra monitoringam, kuru mēs paši izmantojam ikdienā un turpinām to pilnveidot.”

Jānis Bārda, VAS “Elektroniskie sakari” valdes priekšsēdētājs

Inovāciju kvalitātes balva ir pirmais un nozīmīgākais starptautiskais inovāciju konkurss, kurā iesaistās arī Latvija. Konkursa gaitā inovācijas tiek vērtētas visaugstākajā līmenī. Vērtēšanas kritēriji balstās uz kvalitātes inovāciju galveno iezīmju — jauninājuma vērtība, izmantojamība, zināšanas, orientācija uz klientu un efektivitāte — izvērtējumu. Konkurss notiek jau 12. gadu un balvas izcīņā piedalās 29 pasaules valstu organizācijas. Katru gadu starptautiskā balvu pasniegšanas ceremonijā tiek paziņoti “Inovācijas kvalitātes balva” ieguvēji. “Inovācijas kvalitātes balva 2019” ceremonija notiks jau šonedēļ, no 5.–6. februārim, Telavivā, Izraēlā.

Par VAS ES

VAS ES ir valsts akciju sabiedrība, kas nodrošina ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas - drošu un kvalitatīvu pārvaldību, radot priekšnosacījumus elektronisko sakaru tirgus attīstībai atbilstoši sabiedrības un valsts interesēm. Vairāk: www.vases.lv

Informāciju sagatavoja:
Evija Pastalniece
VAS “Elektroniskie sakari” sabiedrisko attiecību vadītāja
evija.pastalniece@vases.lv, Tālr.: 22 328 040

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
20.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta