Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VARAM aicina pieteikties dalībai Vides konsultatīvajā padomē
20.12.2019

Rīga, 2019.gada 20.decembrī – Turpinot sabiedrības iesaistīšanu vides aizsardzības politikas izstrādē un īstenošanā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina vides aizsardzības jomas biedrības un nodibinājumus deleģēt savus pārstāvjus dalībai Vides konsultatīvās padomes (padome) darbā 2020.gadā.

Lai izvirzītu savu pārstāvi dalībai padomes darbā, organizācijām, kuru mērķis saskaņā ar statūtiem ir vides aizsardzība, līdz 2020.gada 10.janvārim ir jāiesniedz iesniegums par pārstāvja deleģēšanu padomē, kā arī biedrības vai nodibinājuma valdes lēmumu par viena pārstāvja deleģēšanu darbam padomē.

Ikgadējās padomes vēlēšanas notiks saskaņā ar Ministru kabineta noteikumos Nr.209.„Vides konsultatīvās padomes nolikums” minēto - 15 darba dienu laikā pēc iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

Vides konsultatīvā padome tika izveidota 2003.gadā, kuru veido 20 biedrības un nodibinājumi, kas darbojas vides aizsardzības jomā. Tā ir konsultatīva koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību vides politikas izstrādē un īstenošanā, kā arī sadarbību un informācijas apmaiņu vides jomā starp valsts iestādēm, pašvaldībām un sabiedrību kopumā.

Vides konsultatīvā padome ir viens no vides politikas veidošanas procesa dalībniekiem un pārstāv vides organizāciju viedokli. Pateicoties padomes dalībai Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027.gadam tapšanā, tika iestrādāti būtiski mērķi vides stāvokļa uzlabošanai un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai.

Plašāk ar Vides konsultatīvās padomes darbību aicinām iepazīties VARAM mājas lapā sadaļā  /lat/lidzd/pad/vkp/?doc=2939, lūdzu skatīt iesnieguma paraugu zemāk.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar padomes koordinatori Ilzi Trušinsku pa tālruni 67026447 vai e-pastu: ilze.trusinska@varam.gov.lv.

Pievienotie faili:
 
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
24.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta