Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Par VARAM valsts sekretāra vietnieci reģionālās attīstības jautājumos kļūst Ilze Oša
23.10.2019

Par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieci reģionālās attīstības jautājumos ministrija apstiprinājusi līdzšinējo juridisko padomnieci Saeimas Juridiskajā birojā Ilzi Ošu. Valsts sekretāra vietnieka pienākumus Oša sāks pildīt no 2019.gada 25.novembra.

Kā būtiskākās prioritātes jaunajā amatā Ilze Oša uzsvērusi metodiskās vadības nodrošināšanu pašvaldībām jaunizveidojamo novadu darbības uzsākšanai, plānošanas reģionu darbības izvērtējumu un priekšlikumu izstrādāšanu to turpmākai darbībai, administratīvi teritoriālās reformas īstenošanu, telpiskās plānošanas sistēmas izvērtējumu - nacionālā, reģionālā, vietējā griezumā, kā arī teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmas efektivitātes izvērtējumu un priekšlikumu pilnveidošanu.

Studējot Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, 1999.gadā I.Oša ieguva jurista kvalifikāciju, kā arī 2003.gadā ekonomista kvalifikāciju grāmatvedībā. Viņa ir arī studējusi Biznesa augstskolā Turība, kur ieguvusi uzņēmumu un iestāžu vadītājas kvalifikāciju maģistratūras studiju programmā “Valsts pārvalde”.

I.Oša jau iepriekš strādājusi publiskajā pārvaldē, vadot Mājokļu politikas nodaļu Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā. Pēc tam 2007.gadā karjeru turpinājusi Ekonomikas ministrijā Mājokļa politikas departamenta direktores amatā un vēlāk –Būvniecības un mājokļu departamentā kā politikas departamenta direktore. No 2014.gada oktobra līdz 2015.gada janvārim bijusi direktores pienākumu izpildītāja Būvniecības valsts kontroles birojā. Kopš 2015.gada ir juridiskā padomniece Saeimas Juridiskajā birojā.

Papildus darba pienākumiem I.Oša bijusi līdzautore grāmatai “Dzīvojamo māju pārvaldīšana” (2010.gads) un Tiesu prakses apkopojuma Dzīvojamo māju pārvaldīšanas jautājumos līdzautore (2016.gads).

VARAM valsts sekretāra vietnieka reģionālās attīstības jautājumos amata pienākumi ir nodrošināt vienotas valsts politikas izstrādi un ieviešanu pašvaldību attīstības un uzraudzības, telpiskās plānošanas, reģionālās attīstības un zemes pārvaldības jomā.

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tālr. 20200305; 67026533
prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
03.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta