Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Administratīvi teritoriālā reforma
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Aicinām uz konkursa "Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība 2018" apbalvošanu un ekspertu diskusiju
10.12.2018
Trešdien, 12.decembrī, norisināsies pasākums “Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgām pašvaldībām”, kura ietvaros notiks arī svinīgā ceremonija Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas konkursā (VARAM) “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”, apbalvojot šī gada uzvarētājus, kā arī pasniedzot īpašās nominācijas un specbalvas.

Šogad svētki iecerēti visas dienas garumā un norisināsies ārpus Rīgas – Siguldas kultūras centrā “Siguldas devons”. Pirmajā daļā eksperti diskutēs par demogrāfiju veicinošiem pasākumiem valsts, reģionu un pašvaldību līmenī, piedaloties arī ārvalstu ekspertam no Itālijas – Trentino ģimeņu asociācijas ģenerāldirektoram. Savukārt otrajā daļā notiks konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018” svinīgā apbalvošanas ceremonija, kā arī iniciatīvas “Latvijas Goda ģimenes gads” noslēgums. Ar muzikālajiem priekšnesumiem skatītājus priecēs mūziķis Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība “Jauno Jāņu orķestris”, dūdu un bungu grupa “Auļi”, kā arī  jaunā un daudzsološā grupa “Klicks”.

Paralēli abām daļām tiks nodrošinātas radošas aktivitātes mazākajiem apmeklētājiem. Ar dienas progammu iespējams iepazīties šeit: https://bit.ly/2SvB3f

Lai varētu prognozēt ar kādu apmeklētāju skaitu rēķināties katrā no aktivitātātēm, aicinām reģistrēties līdz 10.decembra plkst. 12.00: http://bit.ly/2QzL521

Mediju pārstāvjiem lūgums pieteikt savu dalību, rakstot uz ieva.lazdina@porternovelli.lv

Visi mīļi gaidīti! Ieeja bez maksas.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts (ieraksts tiks pārraidīts kanālā “RīgaTV24”), pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Atgādinām, ka līdz ar iedzīvotāju balsojuma un komisijas vērtējuma apkopošanu otrajā kārtā tika virzītas deviņas pašvaldības – Daugavpils, Jēkabpils un Jūrmalas pilsētas pašvaldība, Alūksnes, Ikšķiles, Olaines, Ozolnieku, Preiļu un Siguldas novada pašvaldība. Otrās kārtas ietvaros vērtēšanas komisija apmeklēja visas finālpašvaldības, lai klātienē novērtētu un pārliecinātos, cik draudzīgas ģimenēm ar bērniem tās ir. Ar pašvaldību prezentācijām var iepazīties šeit: https://bit.ly/2rkVccI

Viena no 119 pašvaldībām, kura tiks atzīta par ģimenei draudzīgāko valsts mērogā, saņems 30 000 eiro naudas balvu. Savukārt katras pašvaldību grupas uzvarētāja – 15 000 eiro balvu. Vērtēšanas komisija varēs noteikt arī papildu nominācijas 34 000 eiro apmērā. Piešķirtās naudas balvas paredzētas izmantošanai atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai vides veidošanai ģimenēm ar bērniem. Kāda no pašvaldībām, kuras iedzīvotāji aktīvi balsoja un izteica viedokļus, saņems jaunu rotaļu laukuma elementu 3000 eiro vērtībā no konkursa lieldrauga SIA “Jūrmalas Mežaparki”.

Konkursa lieldraugi: SIA “Jūrmalas Mežaparki” un plašākais pakomātu tīkla nodrošinātājs Baltijā “Omniva”. Konkursa atbalstītāji: Latvijas vecāku organizācija “mammamuntetiem.lv”, CSDD Rīgas Motormuzejs, mobilo sakaru operators laimīgām ģimenēm “Amigo”, starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”, vietējais veikalu tīkls “top!”, lielākais saldumu ražotājs Baltijā “Laima” un ģimenes uzņēmums “ViKrEm”.

Papildu informācija:
Ilze Vārpiņa
E-pasts: Ilze.Varpina@varam.gov.lv
Tālr.: 66016764

Informāciju ievietoja:
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Sabiedrisko attiecību nodaļa
e-pasts: prese@varam.gov.lv
tel. 67026533Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
20.06.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta