Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Rīgā, Esplanādē bērni veido apsveikumu paklāju no svecītēm par godu Latvijas simtgadei.
14.11.2018
VAS “Elektroniskie sakari” īstenotās unikālās akcijas “Apsveikums Latvijai” ietvaros šodien bērni ar vēstnešiem iededza svecītes ar īpašiem vēstījumiem Latvijai tās dzimšanas dienā.

Projekta „Apsveikums Latvijai” iniciators ir VAS „Elektronisko sakari”, kas jau ceturto gadu īsteno apsveikumu maratonu, aicinot skolēnus un Latvijas iedzīvotājus kopumā līdz 18. novembrim apsveikt Latviju tās simtgadē, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni. Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti. Ikviens var ģimenei, draugam, kolēģim vai paziņai nosūtīt savu apsveikuma tekstu Latvijai dzimšanas dienā, aizšifrējot to ar Morzes ābeci.

Šogad projekts veltīts Latvijas simtgadei un labdarībai - katri desmit apsveikumi pārtop par kūciņu, kas tiek nogādāta Latvijas bērnunamos dzīvošajiem bērniem.

Pasākumā piedalījās arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts.


Projekta ietvaros darbojas speciāla lietotne www.apsveikumslatvijai.lv. Uz doto brīdi ir sasūtīti vairāk nekā 2200 apsveikumi. Iesūtīt apsveikumus kūku cepējām var līdz šī gada 16. novembrim. Kūku cepēji dažādos Latvijas novados izceps kūciņu un uzdāvinās bērniem Latvijas bērnunamos. Jau šobrīd, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni www.apsveikumslatvijai.lv, skolēni no dažādiem novadiem ir nosūtījuši jau 1200 apsveikumus. Pirmās kūciņas tika nosūtītas VSAC "Rīga" filiālei "Teika".

Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti un skolēnu interesi par inženierzinātnēm. Noslēdzot projektu katrs vēstījums pārtop īstā svecītē.  Svecītes tiks izvietotas uz zemes kā Latvijas karte un dažādi simboli. Svecītes tiks nodrošinātas no pasākuma organizatoru puses.

Pasākumu atklāja projekta iniciators - VAS “Elektroniskie Sakari” valdes priekšsēdētājs Jānis Bārda, kā arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas  parlamentārais sekretārs Jānis Eglītis. Svecīšu sienu jeb paklājumu palīdzēja iedegt projekta vēstneši - Elita Patmalniece, Gundega Skudriņa, bobslejists Daumants Dreiškens un dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber.Par VAS Elektroniskie sakari

VAS “Elektroniskie sakari” Latvijā nodrošina ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas - drošu un kvalitatīvu pārvaldību, atbilstoši valsts interesēm un elektronisko sakaru tirgus attīstības dinamikai, kā arī sniedz augstas pievienotās vērtības komercpakalpojumus: radioiekārtu identificēšanu, radiosignāla elektromagnētiskā lauka intensitātes mērījumus, radioamatieru seminārus u.c. Plašāka informācija tīmekļa vietnē www.vases.lv, www.facebook.com/elektroniskiesakari

www.twitter.com/vasesinfo

Papildu informācijai:
Inese Ozoliņa
mob. 26174731, inese.ozolina@theproof.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
17.05.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta