Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Administratīvi teritoriālā reforma
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Uzņēmēji var pieteikties finansējumam kopīgu produktu attīstīšanai un mārketingam ar igauņiem
26.09.2018

No š.g. 24.septembra līdz 2019.g. 3.janvārim INTERREG Igaunijas-Latvijas programmā ir atvērts 4. konkurss, kura ietvaros sadarbības projektus kopīga produkta vai pakalpojuma izveidošanai, kā arī kopīgo produktu mārketingam aicināti iesniegt mazie un vidējie uzņēmumi (MVU), kuriem ir savs funkcionējošs produkts vai pakalpojums.

Lai pieteiktos konkursam, projektā jāpiedalās vismaz vienam MVU no Latvijas (Kurzemes, Pierīgas, Rīgas un Vidzemes reģioniem) un vienam MVU no Igaunijas (Dienvidigaunijas un Rietumigaunijas reģioniem).

Šajā konkursā no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) kopīgu projektu īstenošanai ir plānots piešķirt aptuveni 1,5 miljonus euro. Rezultātā ir sagaidāma to uzņēmumu skaita palielināšanās, kas piedalīsies pārrobežu biznesa veidošanā un ieviesīs tirgū kopīgi attīstītus produktus un pakalpojumus.

Papildus uzņēmējiem piedāvātajām iespējām 4.konkursā projektu pieteikumus var sniegt arī programmas prioritātē “Integrēts darba tirgus: uzlaboti apstākļi pārrobežu darbavietu pieejamībai”. ERAF pieejamais finansējums kopīgiem projektiem ir ap 250 000 euro.

Plašāku un detalizētāku informāciju par minētā konkursa nosacījumiem un prasībām pieteicējiem (it īpaši MVU) var gūt programmas mājaslapā šeit: https://estlat.eu/en/for-applicants/for-4th-call-applicants  

Lai sasniegtu pozitīvus rezultātus, pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, ir obligāti jāizveic konsultācijas ar Kopīgo sekretariātu. Konsultācijas par konkursa nosacījumiem sniegs konsultanti programmas Kopīgajā sekretariātā gan Rīgā, gan Tartu. Kontaktinformācija ir pieejama šeit: https://estlat.eu/en/contacts

INTERREG Igaunijas-Latvijas programma ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kuras tiek īstenotas Eiropas Savienības iekšējām robežām pieguļošos reģionos. Programmu ievieš Igaunijas Republikas Valsts Apvienoto Pakalpojumu Centrs. Latvijā nacionālās atbildīgās iestādes funkcijas veic Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. Programmu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Kontaktinformācija:

Vineta Šnore
Tālr. + 371 29274310
e-pasts: vineta.snore@estlat.eu

 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
18.06.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta