Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Darbnīcās aicina pilnveidot prasmes dzīves situācijas risināt digitāli
27.08.2018

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, valsts cilvēkiem šodien piedāvā vairāk iespēju nekā jebkad - aktuālās dzīves situācijas ikviens tagad var risināt tiešsaistē, ietaupot gan laiku, gan naudu. Lai arvien plašāku auditoriju iepazīstinātu ar e-pakalpojumiem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) uzsāk digitālo prasmju darbnīcas, kas tiks organizētas dažādās Latvijas pilsētās. 29. augustā pilnveidot savas zināšanas par e-pakalpojumiem tiek aicināti talsinieki, tukumnieki, kā arī pilsētu viesi!


Talsos digitālo prasmju darbnīca notiks no plkst. 11.00  līdz 12.30 Talsu novada pašvaldības telpās (Kareivju iela 7), bet Tukumā - no plkst. 15.00 līdz 16.30 Tukuma bibliotēkas telpās (Šēseles iela 3).

Darbnīcās tiks stāstīts, kā  parūpēties par savu datu drošību un noskaidrot, kādi dati  par personu tiek uzglabāti valsts reģistros. Klātesošie tiks informēti par eID kartes un elektroniskā paraksta izmantošanas iespējām, bet jaunajām ģimenēm un citiem interesentiem noderēs informācija par iespējām elektroniski pieteikties sociālajiem pabalstiem. Tiks sniegti arī padomi, kā uzzināt prognozēto vecuma pensijas apmēru.

Pasākuma moderators būs TV personība Juris Šteinbergs, bet ar pieredzi un mūsdienīgu pieeju dzīvei, kā arī e-pakalpojumu lietošanu ikdienā, dalīsies mācību un komunikācijas programmas "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!"  vēstneši – leģendārais aktieris Mārtiņš Vilsons un dziedātāja, jaunā māmiņa Māra Upmane – Holšteine.

Darbnīcās ar iedvesmas runu piedalīsies VARAM Valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jautājumos Edmunds Beļskis, novadu domju pārstāvji, attiecīgi Tukumā - Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans un Talsos - Talsu novada domes priekšsēdētājs Dainis Karols. Savukārt radošo darbnīcu vadīs digitālo aģentu mācību vadītāja Brigita Lazdiņa.

Iegūtās zināšanas klātesošie varēs pārbaudīt arī īpašā, interaktīvā konkursā "Vai esi gudrāks par digitālo aģentu?". Lai piedalītos pasākumā, aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu piktaps@strategies.lv  vai zvanot pa tālruni +371 26123379. 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.04.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta