Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Norisinās VARAM organizētā vasaras skolas – nometne ES fondu jautājumos
22.08.2018

Dobele, 2018. gada 22. augusts. – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību no 2018.gada 22. līdz 24.augustam organizē vasaras skolu – nometni Latvijas plānošanas reģionu un pašvaldību speciālistiem Eiropas Savienības (ES) fondu jautājumos.

Vasaras skolas – nometnes mērķis ir stiprināt pašvaldību un plānošanas reģionu speciālistu profesionālo kapacitāti ES fondu plānošanas un īstenošanas jautājumos. Trīs dienu garumā notiks pieredzes un viedokļu apmaiņa neformālā vidē par ES fondu plānošanai un ieviešanai būtiskiem jautājumiem – attīstības programmas saturs ES fondu piesaistei, Eiropas līmeņa tendences un aktualitātes, ES fondu atbalsta iespējas pašvaldībām pēc 2020.gada, uzņēmējdarbības vidi reģionos u.c. Intensīvos profesionālās izaugsmes treniņos dalībniekiem būs iespēja iedvesmoties no stāstītā un radīt jaunas idejas turpmākajam darbam.

Līdzīgi iepriekšējo gadu konceptam, nometnes laikā tiks uzklausīti ne tikai nozares eksperti par aktuālām tēmām ES fondu projektu plānošanā un īstenošanā, bet piedāvāti arī praktiski treniņi par ES fondu projektu vadības kultūru.

Kopumā pasākumā piedalīsies vairāk nekā 45 Latvijas plānošanas reģionu un pašvaldību speciālistu no visiem plānošanas reģioniem.

Tiks organizētas arī tematiskās vizītes Dobeles novadā, apskatot ar ES fondu atbalstu pašvaldības un uzņēmumu īstenotos projektus. Norisināsies arī pieredzes stāstu vakars par Urbact un ES fondu īstenotajiem projektiem, daloties pieredzē par projektu īstenošanu veicinošiem un kavējošiem faktoriem. 

Pasākuma noslēgumā tiks uzklausītas nometnes dalībnieku idejas par atbalsta vajadzības ES fondu plānošanas periodā pēc 2020.gada, kas tiks ņemtas vērā, gatavojot reģionālās politikas uzstādījumus pēc 2020.gada un aktualizējot Latvijas pozīciju par ES fondu atbalstu teritoriju attīstībai pēc 2020.gada.

Pasākums tiek finansēts no projekta Nr. 10.1.2.0/15/TP/011 „Eiropas Sociālā fonda atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai publicitātes pasākumu par Kohēzijas politikas fondiem nodrošināšanai”  un starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014. - 2020. gadam līdzekļiem.\Papildus informācijai:

Anda Zaļepska
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Peldu iela 25, Rīga, LV 1494
Tālr.: 67026905

www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.04.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta