Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Noslēgusies atkritumu pārvadājumu uzskaites valsts sistēmas izstrāde
17.08.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centru ir noslēgusi darbu pie atkritumu pārvadājumu uzskaites valsts sistēmas (turpmāk – sistēma) izstrādes.

Lai informētu atkritumu apsaimniekošanas komersantus par jaunajiem nosacījumiem attiecībā uz atkritumu pārvadājumiem, 2018. gada 10. augustā ministrija organizēja informatīvu semināru.

Semināra laikā ministrijas un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra pārstāvji sniedza prezentācijas, kā arī sadarbībā ar Valsts vides dienesta pārstāvjiem atbildēja uz semināra dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Seminārā piedalījās vairāk nekā 70 pārstāvji no dažādiem uzņēmumiem un organizācijām, kas saistītas ar atkritumu apsaimniekošanas jomu.

Sistēma uzsāka savu darbību 2018. gada 10. augustā un tuvākajā laikā lejupielādei būs pieejamas arī mobilās lietotnes efektīvākai un ērtākai sistēmas lietošanai Android un Apple mobilajās ierīcēs. Savukārt Ministru kabineta noteikumi Nr. 494 “Atkritumu pārvadājumu uzskaites kārtība” stājās spēkā 2018. gada 7. augustā un ir pieejami Latvijas Repiublikas tiesību aktu tīmekļvietnē: https://likumi.lv/ta/id/300874-atkritumu-parvadajumu-uzskaites-kartiba.

Neskaidrību gadījumā ministrija aicina sazināties rakstiski, sūtot e-pastu uz adresi pasts@varam.gov.lv vai vēstuli uz adresi Peldu iela 25, Rīga, LV-1494 ar norādi “Par atkritumu pārvadājumu uzskaites sistēmu”. 

Sistēmas izveide tika finansēta Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas projekta “Bīstamo atkritumu pārvadājumu uzskaites sistēmas paplašināšana un pilnveidošana” (Reģ.Nr.1-08/5/2018) ietvaros.Pievienotie faili:
 
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.04.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta