Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Aicinājums pieteikties VARAM organizētā vasaras skolā – nometnē š.g. 22.-24. augustā
25.07.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību no š.g. 22. līdz 24. augustam organizē vasaras skolu – nometni Latvijas plānošanas reģionu un pašvaldību speciālistiem Eiropas Savienības (turpmāk – ES) fondu jautājumos, kas norisināsies kempingā “Niedras”, Dobeles novads, Bikstu pagastā.

Nometne tiek organizēta jau trešo reizi. Divu iepriekšējo vasaras skolu dalībnieki atzinīgi novērtēja pasākumu, iegūstot jaunas zināšanas, pilnveidojot prasmes, rodot jaunus kontaktus un iedvesmu turpmākiem darbiem.

Vasaras skolas – nometnes mērķis ir stiprināt pašvaldību un plānošanas reģionu speciālistu profesionālo kapacitāti ES fondu projektu plānošanas un īstenošanas jautājumos. Trīs dienu garumā caur pieredzes un viedokļu apmaiņu neikdienišķā un neformālā vidē, intensīviem profesionālās izaugsmes treniņiem būs iespēja dalībniekiem gūt jaunus iedvesmas avotus turpmākajam darbam. Līdzīgi iepriekšējo gadu konceptam, esam paredzējuši nometnes laikā uzklausīt ne tikai nozares ekspertus par aktuālām tēmām ES fondu piesaistē un plānošanā, bet piedāvāt praktiskus treniņus par ES fondu projektu vadības kultūru.

Aicinām pieteikties dalībai vasaras skolā-nometnē plānošanas reģionu un pašvaldību pārstāvjus, kas ikdienā strādā ar ES fondu projektu plānošanu un īstenošanu, savu dalību piesakot līdz š.g. 3. augustam vietnē: http://ej.uz/vasarasskola2018.

! Lūdzam vērst uzmanību, ka reģistrācija pasākumam nenozīmē automātisku dalību tajā. Vietu skaits ir ierobežots (40 pārstāvji), tāpēc rūpīgi izskatīsim katra dalībnieka motivāciju, vēlmi piedalīties un aktīvi līdzdarboties. Pēc reģistrācijas noslēguma (līdz š.g. 8. augustam) visi apstiprinātie dalībnieki saņems apstiprinājuma e-pastu.

Dalībai vasaras skolā – nometnē ir noteikta maksa – 50,00 EUR/ personai, lai nosegtu nakšņošanas izdevumus. Kempingā ir pieejamas piecas 4-vietīgas mājiņas ar kopīgām labierīcībām ārpus mājas un četras 5-vietīgas mājiņas ar labierīcībām mājā. Negarantējam nakšņošanu izvēlētajā variantā. Piedāvājam iespēju nakšņot līdzi paņemtā teltī vai ārpus pasākuma norises vietas, pašiem organizējot un nepieciešamības gadījumā apmaksājot nakšņošanas vietu (šajā gadījumā pasākuma organizatoriem nav jāmaksā, bet nepieciešams pieteikt dalību līdz š.g. 3. augustam vietnē http://ej.uz/vasarasskola2018).  

Apstiprinātajiem nometnes dalībniekiem uz piestādītajiem rekvizītiem tiks nosūtīts rēķins, kura apmaksa jāveic līdz š.g. 20. augustam.

Jautājumu gadījumā lūgums vērsties pie VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecākās ekspertes Ilzes Vārpiņas (e-pasta adrese: ilze.varpina@varam.gov.lv, tālr.: 66016764).

Pasākums tiek finansēts no projekta Nr. 10.1.2.0/15/TP/011 „Eiropas Sociālā fonda atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai publicitātes pasākumu par Kohēzijas politikas fondiem nodrošināšanai”  un starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014. - 2020. gadam līdzekļiem. 

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026905
e-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv


Pievienotie faili:
 
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
22.03.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta