Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Administratīvi teritoriālā reforma
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Ministrs K.Gerhards piedalīsies starptautiskajā vides forumā “Sadarbības stiprināšana vides un ilgtspējīgas attīstības jomā Centrālāzijā”
01.06.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards 2018. gada 3. - 8. jūnijā piedalīsies starptautiskajā vides forumā “Sadarbības stiprināšana vides un ilgtspējīgas attīstības jomā Centrālāzijā”, kas norisināsies Taškentā, Uzbekistānā. Ministrs vides forumā uzstāsies ar uzrunu "Pāreja uz efektīvu un videi draudzīgu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu: Latvijas pieredze".

Tāpat darba vizītes laikā Taškentā ir paredzētas divpusējās tikšanās ar Uzbekistānas Ekoloģijas un vides aizsardzības valsts komitejas priekšsēdētāju Bahromu Kučkarovu (Bakhrom Kuchkarov), kuras laika ir plānots pārrunāt Latvijas un Uzbekistānas turpmākās sadarbības iespējas vides aizsardzības jomā, kā arī jautājumu par divpusējās darba programmas aktualizēšanu.

Plānotas arī tikšanās ar Uzbekistānas Republikas Lauksaimniecības ministrijas augsta līmeņa amatpersonām, lai pārrunātu divpusējās sadarbības iespējas ūdenssaimniecības jautājumu un vidi saudzējošas lauksaimniecības jomā, kā arī tikšanās ar Uzbekistānas Republikas Mājokļu un komunālo pakalpojumu ministrijas pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas energoefektivitātes veicināšanas jautājumos. Savukārt 8.jūnijā plānota uzstāšanās starptautiskā konferencē par Arāla jūras problemātiku.

Vizītes rezultāta plānots uzlabot divpusējās sadarbības attiecības starp Latviju un Uzbekistānu vides pārvaldības jautājumos, stiprinot turpmāko sadarbību un pieredzes apmaiņu tādās jomās kā atkritumu apsaimniekošana, ilgtspējīga ūdeņu pārvaldība u.c. Tiks stiprināta arī institucionālā sadarbībā ar Uzbekistānas Republikas institūcijām vides aizsardzības jautājumos, it īpaši ar Uzbekistānas Ekoloģijas un vides aizsardzības valsts komiteju. Kā arī tiks veicināta Latvijas uzņēmumu pieredzes pārnese uz Uzbekistānu atkritumu apsaimniekošanas, ūdenssaimniecības un vides monitoringa jautājumos.

Santa Vaļuma
Ministra padomniece
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 20222000
E-pasts: santa.valuma@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
21.07.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta