Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
  BREXIT
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Apmeklē VARAM stendu izstādē “Vide un enerģija 2017”
18.10.2017

Aicinām uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) stendu izstādē „Vide un enerģija 2017”. Stendā varēs nosvērt savas emisijas, uzzināt par klimata finanšu instrumentiem un pasākumiem, kā arī klātienē vērot studentu debates par klimata pārmaiņu saistītiem aktuāliem jautājumiem. Izstāde notiks no 2017.gada 19. – 22. oktobrim.

VARAM stendā varēs pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt ko jaunu par oglekļa mazietilpīgu attīstību jeb OMA. Tajā skaitā Latvijas mērķiem siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju samazināšanai, kā arī finansējuma pieejamību SEG emisiju ierobežošanas un pielāgošanās klimata pārmaiņām pasākumu īstenošanai. Stendā interaktīvā veidā varēs nosvērt savas CO2 emisijas, kā arī redzēt prognozētās klimata pārmaiņas Latvijā līdz 2100. gadam.

VARAM stendā varēs arī noskaidrot, kādi kritēriji un vadlīnijas jāpiemēro Zaļajam publiskajam iepirkumam, kā arī uz vietas ar ekspertiem būs iespēja diskutēt par vadlīniju projektiem un īstenotajiem Zaļā publiskā iepirkuma projektiem.

Sadarbībā ar Latvijas Universitātes debašu klubu VARAM stendā ceturtdien un piektdien notiks debates par nepieciešamību pielāgoties klimata pārmaiņām. Diskutēs arī par ASV lēmumu izstāties no Parīzes līguma un to ietekmi uz starptautiskās klimata politikas efektivitāti.

VARAM starptautiskajā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstādē „Vide un enerģija 2017” šogad piedalīsies jau 13. reizi. Tā norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā un to organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Rīgas enerģētikas aģentūru un VARAM.

VARAM stends ir tapis Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta finansētās programmas “Nacionālā klimata politika” ietvaros.

Papildus informējam, ka 2017.gada 19.oktobrī plkst. 10:40 izstādes laikā notiks mediju brokastis par klimata pārmaiņām. Aicinām pieteikties: http://ieej.lv/fPJ3Y  .

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026533
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
14.12.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta