Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Latvijas Zaļais punkts aicina biroju darbiniekus iesaistīties Vislatvijas šķiratlonā
05.10.2017

AS ”Latvijas Zaļais punkts” kopā ar biroja preču piegādātāju SIA „Officeday Latvia” (turpmāk – Officeday) un SIA “Fazer Latvija” (turpmāk – Fazer) aicina visu Latvijas biroju darbiniekus iesaistīties Vislatvijas šķiratlonā, lai pievērstu uzņēmumu uzmanību atkritumu šķirošanai. Vislatvijas šķiratlons biroju darbiniekiem notiks no š.g. 4.oktobra līdz nākamā gada 13.maijam.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas zaļais punkts” direktors: “Latvijas Zaļā punkta mērķis ir veicināt uzņēmumu iesaisti atkritumu šķirošanā, izglītojot vēl plašāku auditoriju, tā uzlabojot šķirošanas prasmes un kultūru gan uzņēmumos, gan sabiedrībā kopumā. Ir ļoti daudz uzņēmu Latvijā, kuru darbinieki jau šķiro atkritumus, taču to var darīt jebkurā uzņēmuma –gan lielā, gan birojā ar pāris cilvēkiem. Tāpēc aicinu piedalīties Vislatvijas šķiratlonā, izvēloties sev piemērotākās disciplīnas!”

Lai startētu Vislatvijas šķiratlonā un vinnētu šķiratlona treniņu kopā ar Viktoriju, pie biroja preču piegādātāja Officeday jāiegādājas šķiratlonista ekipējums – konteineri šķirošanai savam birojam, jāreģistrējas akcijai un jāšķiro, kā apliecinājumu atsūtot fotogrāfijas vai video uz pasts@officeday.lv. Trīs uzņēmumi, kas būs izpildījuši akcijas noteikumus, izlozes kārtībā iegūs Šķiratlona treniņu savā uzņēmumā kopā ar galveno treneri Viktoriju.

Līva Beniņa SIA „Officeday Latvia” mārketinga speciāliste: “Mēs katrs pats par sevi un visi kopā esam atbildīgi par vidi sev apkārt. Darbā mēs pavadām lielu daļu sava laika, tāpēc parūpēsimies par savu vidi un veselību ne tikai mājās, bet arī darbā. Pie Officeday jebkurš uzņēmums var ērti un viegli iegūt šķirošanai nepieciešamo ekipējumu, rūpēties par dabu un iegūt balvas.”

Inga Jirgensone, SIA “Fazer Latvija” mārketinga vadītāja: “Domājot par vidi un mūsu bērniem tajā, aicinām piedalīties šajā projektā un izvērtēt katra uzņēmuma un tā darbinieka iespējas un atbildību, šķirojot atkritumus un samazinot to daudzumu. Spersim zaļāku soli Latvijas labā!”

Savukārt biroju darbinieki, kuri vēlas sacensties bateriju vākšanā, aicinām iesaistīties ikgadējā sacensībā starp biroju darbiniekiem kopā ar “Officeday”. Katrs uzņēmumā piepildītais un nodotais pilnais nolietoto bateriju spainītis būs loterijas biļete izlozei par galveno balvu – Latvijas Zaļā punkta un “Fazer” sarūpētam brančam birojā 250 eiro vērtībā.

Abu disciplīnu uzvarētāji tiks paziņoti 2018.gada 21.maijā.

Akcijas dalībniekus sagaida arī pārsteigumu balvas no “Officeday” un “Fazer”.

Konteineros savākto bateriju savākšanu no “Officeday Latvija” un nodošanu tālākai pārstrādei nodrošinās vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”. 

Akcijas nolikums pieejams www.zalais.lv un www.officeday.lv, savukārt plašāk par Vislatvijas šķiratlonu var uzzināt www.skiratlons.lv

Akciju organizē AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar SIA “Officeday” un atbalsta “Fazer Latvia”.

Video Vislatvijas šķiratlona galvenā trenere Viktorija viesojas Fazer Latvija birojā - https://www.youtube.com/watch?v=h828_jIIY2E&feature=youtu.be

Ilze Čikule
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Eco Baltia grupa
Tālr. +371 67039816
Mob.n tālr. +371 20260117
E-pasts: ilze.cikule@ecobaltia.lv 
www.ecobaltia.lv 


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
21.09.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta