Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Piesakies dalībai vasaras skolā – nometnē Latvijas pašvaldību attīstības plānošanas speciālistiem
21.07.2017

Lai stiprinātu pašvaldību un plānošanas reģionu attīstības plānošanas speciālistu profesionālo kapacitāti, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu organizē vasaras skolu – nometni, kas no 2017. gada 21. līdz 23.augustam norisināsies gleznainā, starp Latgales ezeriem ieskautā vietā Krāslavas novadā, Aulejas pagastā.

Dalībniekiem 3 dienu laikā apmainoties ar pieredzi un viedokļiem, kā arī piedaloties intensīvos profesionālās izaugsmes treniņos, būs iespēja gūt jaunas zināšanas un iedvesmas avotus turpmākajam darbam.

Šāda vasaras skola – nometne tika organizēta arī pagājušajā gadā. Tās dalībnieki atzinīgi novērtēja pasākumu, tajā skaitā iespēju gūt jaunas zināšanas, prasmes, pozitīvi uzlādēties, nodibināt jaunus kontaktus. Arī šogad paredzēts uzklausīt nozares ekspertus par aktuālām tēmām teritorijas attīstības plānošanā, savukārt atšķirīgā iezīme būs Norvēģijas ekspertu dalība un iespēja uzklausīt viņu pieredzi un ieteikumus.

Aicinām līdz 2017. gada 28. jūlijam pieteikties dalībai vasaras skolā pašvaldību pārstāvjus, kuri ikdienā strādā ar teritorijas attīstības plānošanas, iedzīvotāju iesaistes jautājumiem, kā arī projektu izstrādi un īstenošanu! Reģistrācijas anketa pieejama šeit: http://ej.uz/vasarasskola2017

Vēršam uzmanību, ka reģistrācija pasākumam nenozīmē automātisku dalību tajā. Vietu skaits ir ierobežots (40 cilvēki), tāpēc piedalīties varēs aktīvākie, mācīties un pieredzē dalīties griboši speciālisti no dažādiem Latvijas novadiem, pilsētām un reģioniem. Pēc reģistrācijas noslēguma (līdz 4.augustam) visi apstiprinātie dalībnieki saņems e-pastu ar papildus informāciju.

Plašāks apraksts par pasākumu un programmas projekts pieejams šeit

Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt vai rakstīt VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecākajam ekspertam Akselam Rupertam - e-pasts: aksels.ruperts@varam.gov.lv, tālr. 66016727. 

Pasākums tiek finansēts no Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālajām iestādēm” Divpusējās sadarbības fonda

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
18.07.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta