Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Aicinām pašvaldību pārstāvjus pieteikties semināram par uzņēmējdarbību veicinošu un energoefektivitāti paaugstinošu projektu īstenošanā
07.06.2017

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 2017. gada 20.jūnijā organizē semināru Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto uzņēmējdarbību veicinošu* (SAM 5.6.2. un SAM 3.3.1.) un pašvaldību ēku energoefektivitāti paaugstinošu projektu** (SAM 4.2.2.) plānotājiem, iesniedzējiem vērtētājiem un īstenotājiem.

Pasākumā klātesošie tiks informēti par 2017. gada jūnijā apstiprinātajiem grozījumiem SAM 3.3.1. un SAM 5.6.2. īstenošanas noteikumos***. Tiks sniegtas atbildes uz aktuālajiem jautājumiem un informēs par biežāk pieļautajām kļūdām visos projekta etapos. Paredzētas arī individuālas konsultācijas par neskaidrajiem jautājumiem projektu ideju un projektu iesniegumu sagatavošanā, kā arī projektu vērtēšanā.

Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, interesentus lūgums līdz 2017. gada 9. jūnijam (ieskaitot) aizpildīt pieteikšanās anketu šeit

Papildus informējam, ka seminārs būs skatāms arī tiešsaistē VARAM tīmekļvietnē.

Semināra darba kārtības projekts ir pieejams šeit.

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecāko ekspertu Akselu Rupertu – rakstot uz e-pastu Aksels.Ruperts@varam.gov.lv vai zvanot uz tālr. nr. 66016727.

Pasākums tiek finansēts no projekta Nr. 10.1.2.0/15/TP/011 „Eiropas Sociālā fonda atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai publicitātes pasākumu par Kohēzijas politikas fondiem nodrošināšanai” līdzekļiem.

*Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2.  specifiskais atbalsta mērķis "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" un 3.3.1. specifiskais atbalsta mērķis “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām"

**Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskais atbalsta mērķis “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās”

***Saskaņā ar 2017. gada 6.jūnijā Ministru kabinetā apstiprinātajiem SAM 5.6.2. un SAM 3.3.1.  īstenošanas noteikumu grozījumiem (VSS-254 un VSS-255), kuri paredz elastīgākus nosacījumus projektu ieviešanā un īstenošanā, ir nepieciešams informēt projektos iesaistītos par izmaiņu būtību un jauno nosacījumu piemērošanu. Tāpat arī aktīvi notiek SAM 4.2.2. projektu iesniegšana republikas pilsētu un novadu pašvaldībās un sekmīgu projektu īstenošanai nepieciešams skaidrot esošo pieredzi vērtēšanā, biežāk pieļautās kļūdas projektu iesniegumos, sagatavotajos energosertifikātos u.tml.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
22.06.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta