Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Turpmāk arī Krimuldā un Valkā varēs saņemt valsts un pašvaldību publiskos pakalpojumus
02.06.2017

Ceturtdien, 2017. gada 1.jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts Krimuldā atklāja valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC). No 2017. gada 1.jūnija valsts un pašvaldību publiskos pakalpojumus varēs pieteikt arī Valkas novadā. VPVKAC tiek atklāti ar valsts budžeta atbalstu.

Atklāšanas pasākumā Krimuldā J.Eglīts uzsvēra: “Esmu gandarīts, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mērķtiecīgā sadarbība ar pašvaldībām nes gaidītos rezultātus – turpmāk iedzīvotāji un uzņēmēji, neatkarīgi no viņu fiziskās un juridiskās adreses, Krimuldā varēs pieteikt valsts un pašvaldību publiskos pakalpojumus, kā arī saņemt konsultācijas tuvāk savām mājām.

VPVKAC Krimuldas pagasta Raganā tiek atklāts Parka ielā 1. Tajā varēs pieteikt pieprasītākos Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus, saņemt konsultācijas par Lauku atbalsta dienesta (LAD), Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra (UR), Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas (VDI), Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts zemes dienesta (VZD) e-pakalpojumiem, pieteikt mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Lauksaimniecības datu centra datubāzē “Mājas dzīvnieku uzskaites vienotā informācijas sistēma”.

VARAM valsts budžeta dotācija šim mērķim ir 14 600 eiro. 

2017. gada 1.jūnijā darbu uzsāk arī Valkas novada VPVKAC, Rīgas ielā 25.  VID pārstāvji pilnu pakalpojumu klāstu sniegs trīs darbdienas nedēļā, VZD pārstāvis  klientus apkalpos vienu darbdienu nedēļā, bet VDI savu pakalpojumu pieejamību nodrošinās vienu reizi mēnesī. Papildus tam, Valkas novada VPVKAC iedzīvotāji un uzņēmēji saņems informāciju par LAD un UR un citiem pakalpojumiem.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts budžeta dotācija šim mērķim ir 14 600 eiro.

Gan Raganas, gan Valkas VPVKAC varēs saņemt informāciju par valsts pārvaldes portālā Latvija.lv ievietoto e-pakalpojumu lietošanu, darbu ar datoru, internetu, e-parakstu un e-adresi.

Detalizētāka informācija par VPVKAC, to darba laiku un sniegtajiem pakalpojumiem ir pieejama savā pašvaldībā vai valsts un pašvaldību pakalpojumu vienotajā portālā www.latvija.lv/pakalpojumucentri.

2017.gadā VARAM piešķīris valsts budžeta dotāciju 182 794 eiro apmērā 13 novadu nozīmes vienoto klientu apkalpošanas centru izveidei un darbībai un 160 350 eiro trīs reģionālās nozīmes vienoto klientu apkalpošanas centru izveidei un darbībai.  Līdz ar to līdz 2017.gada beigām visā valsts teritorijā kopumā darbosies 75 VPVKAC.
Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv 


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
05.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta