Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VARAM aicina uz konferenci “Latvijas gatavība klimata pārmaiņu izaicinājumiem”
14.03.2017

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina piedalīties konferencē “Latvijas gatavība klimata pārmaiņu izaicinājumiem”, kas notiks 2017.gada 31.martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. 

Konferences mērķis ir informēt par klimata politikā Latvijā līdz šim nozīmīgāko VARAM koordinēto kapacitātes celšanas projektu* rezultātiem, pārrunāt to pielietojumu un turpmāk veicamos darbus. Konferencē ar savu pieredzi dalīsies arī projektu partneri no Norvēģijas.

Pasākuma laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta laikā paveikto saistībā ar izstrādātajiem klimata pārmaiņu scenārijiem Latvijai, gan klimata risku novērtējumu dažādās jomās. Tāpat plānots sniegt informāciju par pētījumiem atkritumu apsaimniekošanas jomā, kā arī par lauksaimniecības sektora siltumnīcefekta gāzu emisiju aprēķina metodoloģijas un datu analīzes rīku, kā arī citiem pētījumiem. Minēto pētījumu rezultāti tiks izmantoti un ņemti vērā, plānojot nozaru attīstību.

Konferencē aicināti piedalīties pārstāvjus no valsts institūcijām un pašvaldībām, zinātniskajām un pētnieciskajām iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, medijiem u.c.

Pieteikties dalībai konferencē aicinām līdz š.g. 24.martam, reģistrējoties elektroniski http://ieej.lv/X0vsA . Konferences dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzam reģistrēties savlaicīgi un izvērtēt deleģējamo dalībnieku skaitu.

Konferences programma pieejama šeit!

Papildus informāciju par konferences norisi un programmu varat saņemt pie: VARAM Klimata pārmaiņu departamenta pārstāvēm Solvitas Degaines (solvita.degaine@varam.gov.lv, 67026406) un Līgas Rūtiņas (liga.rutina@varam.gov.lv, 66016702).

* Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta projekts “Priekšlikuma izstrāde Nacionālajai klimata pārmaiņu pielāgošanās stratēģijai, identificējot zinātniskos datus un pasākumus pielāgošanās klimata pārmaiņām nodrošināšanai, kā arī veicot ietekmju un izmaksu novērtējumu”  un projekts “Nacionālās sistēmas pilnveidošana siltumnīcefekta gāzu inventarizācijai un ziņošanai par politikām, pasākumiem un prognozēm”.

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026533/905
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
03.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta