Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VARAM informatīvā kampaņa “Valsts ir internetā” – labākā reģionālā kampaņa Baltijas valstīs!
14.12.2016

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) informatīvā kampaņa par e-pakalpojumiem “Valsts ir internetā” saņēmusi Eiropas Izcilības balvu (European Excellence Awards) kategorijā “Labākā reģionālā kampaņa Baltijas valstīs”. 

Lai informētu, ka e-pakalpojumi ir ērtākais un ātrākais saziņas veids ar valsti, un tos popularizētu, VARAM 2015. gadā uzsāka vērienīgu informatīvu kampaņu “Valsts ir internetā”. Līdz ar iedzīvotāju paradumu maiņu bija iecerēts pārspēt arī vidējos e-pakalpojumu lietošanas rādītājus Eiropas Savienībā (ES).

E-pakalpojumu kampaņu izstrādāja un īstenoja “Komunikācijas aģentūra/Edelman Affiliate” sadarbībā ar reklāmas aģentūru “MOOZ!”, digitālā mārketinga aģentūru “Inspired eCommerce” un mediju aģentūru “Initiative Latvia”.

VARAM valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Edmunds Beļskis atzīst: “Jau šobrīd Latvija ir apsteigusi Eiropas Savienības vidējos rādītājus e-pakalpojumus lietošanā. Tāpēc saņemtais apbalvojums nostiprina pārliecību, ka uzsāktais ceļš valsts pārvaldē attīstīt e-pakalpojumus, ir pareizs.

Eiropas Izcilības balvas konkurss šogad norisinājās 10.reizi un šis ir viens no lielākajiem komunikācijas nozares konkursiem Eiropā. Šogad tajā bija pieteikts rekordliels pieteikumu skaits – vairāk nekā 1400, no kuriem 200 finālā nominētajiem darbiem balvas tika pasniegtas 60 kategorijās.

Sīvā konkurencē izcīnītā uzvara ir liels pagodinājums un augsts novērtējums gan kampaņas īstenošanā iesaistītajām aģentūrām, gan visai valsts pārvaldei kopumā. Ieguldītais darbs un gūtie panākumi vairo Latvijas prestižu un iedzīvotāju uzticēšanos jauniem projektiem un e-pakalpojumu lietošanai.

Kampaņas īstenošanai tika saņemts ES fondu tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/19 „Atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārziņā esošo Eiropas Savienības fondu aktivitāšu prioritāšu mērķu sasniegšanas nodrošināšanai” finansējums.

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel.67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
08.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta