Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Atklāj kampaņu “Dienas bez rindām” – nāc un uzzini visu par un ap e-pakalpojumiem!
19.09.2016

Pirmdien, 2016.gada 19.septembrī Rīgā pie tirdzniecības centra Origo tika atklāta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētā kampaņa “Dienas bez rindām”. Tās laikā līdz 23.septembrim ikviens interesents varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumu lietošanu. Kampaņas laikā konsultācijas sniegs vairāk kā  80 valsts un pašvaldību iestādes, kopumā 400 vietās.

Kampaņas atklāšanas teltī visas dienas garumā līdz pat plkst. 16:00 ikviens interesents var uzzināt vairāk par dažādiem valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem. E-teltī klātienē var uzdot jautājumus VARAM, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) speciālistiem, kā arī saņemt praktisku palīdzību pirmajiem soļiem e-pakalpojumu saņemšanā. VRAA, kas portāla www.latvija.lv lietotājiem katru dienu darba laikā sniedz konsultācijas elektroniski (portals@vraa.gov.lv) vai telefoniski (67502757), kampaņas laikā papildus gatavos statistiku par e-pakalpojumu izmantošanu.

VARAM valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis, atklājot kampaņu aicināja ikvienu saziņā ar valsti un pašvaldībām izmantot e-pakalpojumus, tādējādi taupot gan laika, gan finanšu resursus: “E-pakalpojumu izmantošana ir ātrs un ērts veids kā saņemt sev interesējošos pakalpojumus. Papildus tā ir lieliska iespēja uzlabot savu dzīves kvalitāti, ietaupīto laiku izmantojot tikšanām ar draugiem vai pavadot laiku ar ģimeni un bērniem.

Praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais veids ieradumu maiņai un e-pakalpojumu apguvei. Tāpēc valsts un pašvaldību iestādes jau trešo reizi ir apvienojušas spēkus tiešā konsultāciju sniegšanā un aicina iedzīvotājus piedalīties kampaņā “Dienas bez rindām”.

Šobrīd Latvijā pieejami vairāk kā 480 e-pakalpojumi un darbs pie to attīstības turpinās. E-pakalpojumus var saņemt portālā www.latvija.lv, iestāžu tīmekļu vietnēs. Lai izmantotu e-pakalpojumus, kuriem nepieciešama lietotāja identificēšana, var izmantot internetbanku datus vai eID karti.

Informāciju par kampaņā iesaistītajiem partneriem meklējiet šeit 

Kristīne Kļaveniece
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel. 67026533
E-pasts: prese@varam.gov.lv


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
08.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta