Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
K.Gerhards Aucē atklās pirmo no 66 Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem Latvijā
02.11.2015

Trešdien, 2015.gada 4.novembrī, plkst. 11:00, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Aucē svinīgi atklās pirmo no 66 Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centriem. Turpmāk Latvijas novadu iedzīvotāji savas pašvaldības un noteiktus valsts pakalpojumus varēs saņemt vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, īstenojot Eiropas mērogā viedu un inovatīvu pieeju publisko pakalpojumu sniegšanā, līdz šī gada beigām Latvijā atklās 66 Valsts un pašvaldības vienotos klientu apkalpošanas centrus.

Ministrs K.Gerhards uzsver: “Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru izveide ir mērķtiecīgs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas virzītās politikas rezultāts, lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu.  Esmu gandarīts, ka Latvija, pilnveidojot iedzīvotājiem un uzņēmējiem iespējas saņemt publiskos pakalpojumus, ir paraugs arī daudzām Eiropas valstīm.”

Auces Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centra atklāšanas pasākumā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Auces novada domes priekšsēdētājs un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēža vietnieks Gints Kaminskis, kā arī Auces Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītājas vietniece Dace Stauģe.

Pasākuma laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar šajā centrā pieejamajiem publiskajiem pakalpojumiem un Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru tīkla izveides koncepciju visā Latvijā.

Pasākuma norises vieta: Auces Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Auces novada domes ēkas 1.stāvā, Jelgavas ielā 1.

Žurnālistiem tiks nodrošināts transports. Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumā līdz 3.novembra plkst.12:00, zvanot pa tālruni 29556280 vai elektroniski zane@ekomedia.lv

Informācijai:
Zane Onkele, VPVKAC komunikāciju konsultante
Tel.29556280, e-pasts: zane@ekomedia.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
08.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta