Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
“eSkills for Jobs 2015” konferenci skaties tiešraidē!
12.03.2015
Starptautiskajā e-prasmju konferencē "eSkills for Jobs 2015" īpašu uzmanību tiks pievērsta digitālo un vadīšanas prasmju nozīmei jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanā, kā arī e-prasmju nozīmei nodarbinātības veicināšanā. 

Konferences norisei ikviens interesents var sekot līdzi arī tiešraidē - http://ieej.lv/Lm6dv
Konferencē tiks aplūkotas tādas tēmas kā e-prasmju attīstības veicināšana, jaunu darbavietu radīšana Eiropā, kā arī nepieciešamība harmonizēt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) kompetenču un sertifikācijas sistēmu Eiropā, kas palīdzētu ātrāk apmācīt jaunos darbiniekus. 

Viena no sesijām būs īpaši aktuāla jauniešiem – tajā tiks diskutēts par to, kā jaunā paaudze var nodrošināt veiksmīgu karjeras attīstību, izmantojot e-prasmju zināšanas. Tāpat viens no konferences tematiem būs uz interaktīvām tehnoloģijām balstīta inovatīva izglītība un mācību risinājumi. 

Konferences laikā visas dienas garumā būs iespējams apmeklēt interaktīvo izstādi “E-prasmju attīstības rīki un risinājumi” ("Tools and solutions for e-Skills development"), kurā piedalīsies vieni no vadošajiem Latvijas IKT nozares uzņēmumiem, piemēram, "Accenture Latvia", SIA "Infinitum 8", AS "Datorzinību centrs", SIA "Baltijas Datoru Akadēmija" , prezentējot e-risinājumus, kuri palīdz attīstīt e-prasmes.

Konference "eSkills for Jobs 2015" pulcēs ap 250 starptautiska mēroga informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares profesionāļus, e-prasmju politikas veidotājus, nozares uzņēmumu un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, lai diskutētu par e-prasmju nozīmi darba tirgū un IKT lomu globālās ekonomikas attīstībā. 

Konferences laikā svinīgi tiks atklāta Eiropas Komisijas (EK) informatīvā kampaņa "e-Skills for Jobs 2015".  
Latvijā konferences koordinatori ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariātu.

Konferences partneris ir EK. Galvenie atbalstītāji – "CISCO", "Microsoft", tehnoloģiskais partneris "Latvijas Mobilais Telefons", bet galvenie organizatori ir Eiropas skolu sadarbības tīkls (European Schoolnet) un "Digital Europe". Informatīvais partneris – tehnoloģiju portāls Kursors.lv.  http://eskillsforjobs.lv/programme/.Partneri:

Koordinatori:

 Organizātori:

 Atbalstītāji:

Tehnoloģiju partneris:

Informatīvais partneris:

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
03.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta