Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Administratīvi teritoriālā reforma
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Rēzeknes pilsēta ar ES atbalstu saņems modernas iekārtas dzeramā ūdens zudumu samazināšanai ūdensapgādes tīklos
22.02.2006 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Šodien, 22.februārī, Vides ministrijas telpās, Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Tehniskā palīdzība vides sektorā Latvijā” ietvaros, starp Vides ministriju un Lietuvas uzņēmumu UAB „Hidora” tiks parakstīts piegāžu līgums “Aprīkojuma piegāde neuzskaitītā dzeramā ūdens apjoma samazināšanai Rēzeknes pilsētā”.

Līguma kopējās izmaksas ar PVN ir 130 420,68 EUR, savukārt, ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums projektam „Tehniskā palīdzība vides sektorā Latvijā” ir 75%. Līguma ietvaros SIA „Rēzeknes ūdens”, kas ir šī līguma Atbalsta saņēmējs, tiks piegādātas dažādas iekārtas neuzskaitītā dzeramā ūdens apjoma samazināšanai Rēzeknes pilsētas ūdensapgādes tīklos, t.sk., iekārtas pazemes komunikāciju atrašanās vietas noteikšanai, pārnēsājams spiediena mērītājs un ultraskaņas plūsmas mērītājs, ūdens līmeņa pazemināšanas iekārta, kā arī iekārtas kanalizācijas tīklu stāvokļa pārbaudei ar TV inspekcijas metodi.

Vienlaicīgi Rēzeknē tiek realizēts arī ES Kohēzijas fonda līdzfinansētais projekts „Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Rēzeknē”, kura ietvaros 2005. gada 16.novembrī tika noslēgts līgums „Dzeramā ūdens apgādes sistēmas rekonstrukcija Rēzeknes pilsētā”, kas paredz līdz 2007.gada beigām Rēzeknes pilsētā īstenot vērienīgus dzeramā ūdens apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus. Šo darbu ietvaros tiks izbūvēts jauns dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas komplekss un jauns dzeramā ūdens ieguves aku lauks. Tiks veikta arī jaunu dzeramā ūdens maģistrālo tīklu montāža un lokalizēto četru ūdensapgādes sistēmu apvienošana vienotā centralizētā sistēmā. Jau pagājušā gada nogalē šī projekta ietvaros Rēzeknē noslēdzās būvdarbu līguma „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija un paplašināšana” realizācija, kura ietvaros tika izbūvēti un rekonstruēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli 24 pilsētas ielās ar kopējo garumu15,7 km, kas tika nodoti ekspluatācijā novembrī.

ES Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Rēzeknē” realizācija ļaus nodrošināt Rēzeknes iedzīvotājiem ES un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām atbilstošas kvalitātes dzeramo ūdeni, kā arī arvien vairāk Rēzeknes iedzīvotājiem sniegs iespēju saņemt centralizētus dzeramā ūdens apgādes un kanalizācijas pakalpojumus. Savukārt, piegāžu līguma “Aprīkojuma piegāde neuzskaitītā dzeramā ūdens apjoma samazināšanai Rēzeknes pilsētā” ietvaros saņemtās iekārtas ļaus SIA „Rēzeknes ūdens” efektīvāk apsaimniekot Rēzeknes pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus un uzlabot Rēzeknes iedzīvotājiem sniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu kvalitāti.

 

Ilze Brakmane
Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 7026418 / 9414078
E-pasts: prese@vidm.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
23.07.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta